no-img
پروژه دانلود

دانلود پی دی اف جزوه حسابداری میانه دو 387 صفحه PDF


پروژه دانلود

جشنواره دانشجویی پروژه دانلود

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
دانلود پی دی اف جزوه حسابداری میانه دو 387 صفحه PDF
pdf
ژانویه 11, 2021
حجم فایل :2/8MB
نویسنده : پروژه دانلود
۴,۰۰۰ تومان
۴,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود پی دی اف جزوه حسابداری میانه دو 387 صفحه PDF


پی دی اف جزوه حسابداری میانه2

سایت پروژه دانلود پی دی اف جزوه حسابداری میانه دو 387 صفحه PDF برای شما دانشجویان آماده کرده. استعلام حسابداری زبان تجارت خوانده می ‌شود؛ و یکی از زیر شاخه ‌های رشته ‌های علوم انسانی است. چون از طریق تهیه گزارش ‌های مالی، اطلاعات لازم را درباره واحدهای اقتصادی در اختیار اشخاص ذینفع، ذیعلاقه و ذیحق قرار می‌ دهد. این اشخاص شامل مدیران، صاحبان سرمایه، اعتبار دهندگان، سازمان‌ های مالی و اقتصادی دولت و از این قبیل هستند. طبق «بیانیه اساسی تئوری حسابداری»: حسابداری عبارت است از فرایند شناسایی، اندازه گیری و ثبت و گزارشگری اطلاعات اقتصادی برای تصمیم‌ گیری‌ های آگاهانه به وسیله استفاده‌ کنندگان آن اطلاعات. بیانیه در تشریح این تعریف آورده است بر اساس دیدگاهی جامع، «اطلاعات حسابداری» را می‌ توان «اطلاعات اقتصادی» تلقی کرد. در واقع دفتر داری بخشی از وظایف حسابدار است.

همه حسابداران از مجموعه قواعد یکسان تحت عنوان اصول پذیرفته شده حسابداری و استانداردهای حسابداری برای تهیه گزارش‌ های مالی استفاده می‌ کنند. اطلاعات مربوط به معاملات روزمره، اساس تهیه گزارش ‌های مالی را تشکیل می‌ دهد. در واحدهای بازرگانی، فعالیت ‌هایی نظیر خرید و فروش کالا، خرید ماشین آلات و پرداخت هزینه ‌های جاری مانند اجاره، حقوق، بهای آب و برق از جمله معاملات روزمره است. حسابداری همزاد تمدن بشری است و به اندازه آن قدمت دارد. نخستین مدارک کشف شده حسابداری در جهان، لوحه‌ های سفالین از تمدن سومر در بابل (Babylon) است و قدمت آن به ۳۶۰۰ سال قبل از میلاد بر می ‌گردد و از پرداخت دستمزد تعدادی کارگر حکایت دارد حسابداری میانه 2– هدف کلی حسابداری میانه دو آشنایی با شرکت های سهامی و نحوه تشکیل آنها می باشد و بعد از گذراندن درس حسابداری میانه ۲ کاملا با نحوه تشکیل شرکتهای سهامی آشنا می شوید.

نحوه ثبت انتشار سهام و انواع مختلف سهام را می آموزید. با چگونگی ثبت انتشار اوراق قرضه آشنا می شوید. امروز در سایت آی ار حسابداران به درخواست کاربران سایت یکی از جزوه های معتبر میانه 2 رو که مطابق با اکثر کتاب های درسی حسابداری میانه 2می باشد را برای شما قرار دادیم یکی از دروس مهم و تخصصی که در دوره کارشناسی حسابداری تدریس می شود ، کتاب حسابداری میانه 2 است. حسابداری میانه 2 به طور کامل طبق برنامه مصوب وزارت فرهنگ و آموزش عالی و به خصوص بر اساس قوانین حسابداری میانه۲ تهیه شده است. جزوه حسابداری میانه 2 ضمن آن که مرجع مناسبی برای دانشجویان رشته حسابداری می باشد به گونه ای کاربردی علاوه بر کار با برنامه حسابداری ، مورد استفاده دیگر علاقمندان نیز قرار می گیرد و در نگارش کتاب تا جایی که امکان داشته از زبانی ساده و شیوا و همچنین نگارش صحیح استفاده شده است. با سایت پروژه دانلود همراه باشید.

دانلود جزوه حسابداری میانه دو

دانلود pdf حسابداری میانه دو

pdf جزوه حسابداری میانه دو

پی دی اف جزوه حسابداری میانه دو

فهرست مطالب  جزوه حسابداری میانه 2 :

  • فصل یکم : شرکت های سهامی
  • فصل دوم :‌ گردش حساب سود (زیان) انباشته
  • فصل سوم :‌ سود هر سهم
  • فصل چهارم :‌ اوراق قرضه و بدهی های غیر جاری دیگر
  • فصل پنجم :‌ سرمایه ‌گذاری ‌ها
  • فصل ششم :‌ جریان وجوه نقد
  • و …

📚 😍 جزوه پیشنهادی
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


تصاویر پیش نمایش


دانلود پی دی اف جزوه حسابداری میانه دو 387 صفحه PDF-1
دانلود پی دی اف جزوه حسابداری میانه دو 387 صفحه PDF-1
دانلود پی دی اف جزوه حسابداری میانه دو 387 صفحه PDF-1
دانلود پی دی اف جزوه حسابداری میانه دو 387 صفحه PDF-1
دانلود پی دی اف جزوه حسابداری میانه دو 387 صفحه PDF-1
ads

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *