no-img
پروژه دانلود

معرفی و دانلود کتاب جنگ و صلح لئو تولستوی | پروژه دانلود


پروژه دانلود

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
معرفی و دانلود کتاب جنگ و صلح لئو تولستوی | پروژه دانلود
pdf
جولای 10, 2024
حجم فایل: 8MB
لئو تولستوی
۲۰,۰۰۰ تومان

معرفی و دانلود کتاب جنگ و صلح لئو تولستوی | پروژه دانلود


دانلود کتاب جنگ و صلح لئو تولستوی

کتاب جنگ و صلح اثر نویسنده پرتوان و بزرگ لئو تولستوی است.  قیمت کتاب جنگ و صلح یکی از برترین کتابهای داستانی با تم تاریخی روسی است، که اطلاعات بسیار ارزشمندی درباره دوره زمانی خودش که زمان تزارها و حمله ناپلئون به روسیه و جنگ و تقابل فرهنگ روسیه تزاری و فرهنگ فرانسوی را به خواننده خود ارزانی میدارد.برای اطلاعات بیشتر جنگ و صلح پی دی اف با سایت پروژه دانلود همراه باشید.

جنگ و صلح پی دی اف

جنگ و صلح پی دی اف شما به نوعی با فرهنگ ارباب رعیتی روسیه تزاری و چگونگی رفتار بقول خودشون نجیب زاده‌ها با رعیت آشنا میشوید، اربابان روسی با مردم مانند اموال و برده‌های خودشون رفتار میکردند و مردمی که این سرنوشت شوم را بنوعی پذیرفته بوده‌اند و مذهبی که آنان را چنان تسخیر کرده بود که فکر میکردند چنین سرنوشتی حق آنان است که در فقر و بدبختی و گرسنگی زجر بکشند و نابود شوند، مردمی که حتی برای اینکه از گرسنگی نمیرند حاضر به کشت سیب زمینی هم در زمینهای ارباب نیستند!

قیمت کتاب جنگ و صلح

____________________________

📕نام کتاب:  کتاب جنگ و صلح

____________________________

🖊️نویسنده: لئو تولستوی

____________________________

📃تعداد صفحات:  239 صفحه
____________________________

🏷️موضوع کتاب: رمان

____________________________

دانلود کتاب جنگ و صلح

جنگ و صلح اثری سراسر شگفتی است که هر خواننده‌ای را در خود بدون توجه به سبک خواننده غرق می‌کند. اثری که بیشتر منتقدین آن را کامل‌ترین رمان تاریخ می‌دانند و ان را اثری شگفت در نویسندگی می‌دانند. تولستوی در دوران زندگی‌اش سه رمان برجسته نوشته که شهرت خود را مدیون این کتاب یعنی جنگ و صلح است که زبانزد خاص و عام است.

بیوگرافی کوتاه از لئو تولستوی

لئو تولستوی یکی از نوابغ مسلم ادبیات روسیه در قرن نوزدهم بود. دو رمانِ «دانلود کتاب جنگ و صلح » و «آنا کارنینا» از شاهکارهای فناناپذیر این داستان‌نویس شهیر به شمار می‌روند. تولستوی اغلب به عنوان یکی از بهترین نویسندگان تاریخ در سبک رئالیسم شناخته می‌شود.

چرا کتاب جنگ و صلح تولستوی را باید خریداری کنید؟

در نهایت شما ریشه‌های بیداری مردمی در روسیه و انقلاب آن‌ها برعلیه اربابان و تزارها را میتوانید از میان سطور کتاب دریابید. این کتاب را به دوستداران تولستوی پیشنهاد میکنم.دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *