no-img
پروژه دانلود

معرفی و دانلود کتاب داستان بدن انسان دانیل ز لیبرمن | پروژه دانلود


پروژه دانلود

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
معرفی و دانلود کتاب داستان بدن انسان دانیل ز لیبرمن | پروژه دانلود
pdf
جولای 2, 2024
حجم فایل: 9MB
دانیل ز لیبرمن
۲۰,۰۰۰ تومان

معرفی و دانلود کتاب داستان بدن انسان دانیل ز لیبرمن | پروژه دانلود


دانلود کتاب داستان بدن انسان دانیل ز لیبرمن

کتاب داستان بدن انسان نوشته دانیل ز لیبرمن، استاد برجسته دیرین انسان شناسی (Paleoanthropologist) در دانشگاه هاروارد، یکی از آثار مهم که همان دانلود رایگان کتاب بدن انسان دانیل و تاثیرگذار در زمینه تکامل انسان و تأثیر آن بر سلامت و بیماری‌های مدرن است. خرید کتاب بدن انسان را بشناسید  با ترکیب  دانش علمی عمیق و نثر روان و قابل فهم، این کتاب را نگاشته. اینکه چگونه تکامل، طی میلیون‌ها سال، بدن ما را برای سبک زندگی شکارچی-گردآورنده سازگار کرده، اما تغییرات سریع و عمده در شیوه زندگی طی هزاران سال اخیر، عدم تطابق‌هایی را به وجود آورده است.برای اطلاعات بیشتر داستان بدن انسان دانیل ز لیبرمن با سایت پروژه دانلود همراه باشید.

دانلود رایگان کتاب بدن انسان دانیل

لیبرمن در این کتاب به تفصیل توضیح می‌دهد که چگونه بدن انسان در طول میلیون‌ها سال تکامل یافته است و چگونه این فرآیند تکاملی بر سلامت ما تأثیر گذاشته است. او با استفاده از شواهد فسیلی، ژنتیکی و زیست‌شناسی تکاملی، نشان می‌دهد که بسیاری از مشکلات سلامتی مدرن، از جمله چاقی، دیابت، بیماری‌های قلبی و حتی برخی از بیماری‌های روانی، نتیجه ناسازگاری بین بدن تکامل‌یافته ما و محیط مدرن است.

دانلود رایگان کتاب بدن انسان

____________________________

📕نام کتاب:  کتاب داستان بدن انسان

____________________________

🖊️نویسنده: دانیل ز لیبرمن

____________________________

📃تعداد صفحات: 464 صفحه
____________________________

🏷️موضوع کتاب: علوم طبیعی

____________________________

داستان بدن انسان دانیل ز لیبرمن

من هم مثل بسیاری از مردم مجذوب بدن انسان هستم اما بر خلاف بسیاری که علاقه خود به بدن را به عصرها و آخر هفته ها محدود میکنند. من بدن انسان را در مرکز توجه حرفه ای خود قرار داده ام در واقع من بسیار خوش اقبال هستم که در دانشگاه هاروارد تدریس میکنم و درباره علت و چگونگی کارکرد بدن انسان مطالعه می کنم شغل و علائقم به من امکان میدهد که به گونه ای حرفه ای به این کار بپردازم علاوه بر کار با دانشجویان و بررسی فسیلها به اقصا نقاط زمین سفر می کنم تا ببینم مردم چگونه از بدن خود استفاده میکنند و آزمایشهایی هم در مورد نحوه عملکرد بدن انسان و حیوان در آزمایشگاه انجام می دهم.

فهرست مطالب کتاب داستان بدن انسان:

فصل اول

  • میمون‌ها و انسان‌ها

فصل دوم

  • کشاورزی و انقلاب صنعتی

فصل سوم

  • حال، آینده

بیوگرافی کوتاه از دانیل ز لیبرمن

دانیل ز لیبرمن (متولد 1964) ، استاد و معاون رئیس کلینیک در بخش روانپزشکی و علوم رفتاری در دانشگاه جورج واشنگتن است. دکتر لیبرمن یکی از همکاران برجسته انجمن روانپزشکی آمریکا ، دریافت کننده جایزه تحقیقات بنیاد کارون است و وی تاکنون بیش از 50 گزارش علمی در مورد علوم رفتاری منتشر کرده است.

آثار برجسته دانیل ز لیبرمن :

  • کتاب دوپامین
  • خرید کتاب بدن انسان را بشناسید

چرا  خرید کتاب بدن انسان را بشناسید را باید خریداری کنید؟

لیبرمن در بخش‌های مختلف کتاب به موضوعات متنوعی می‌پردازد، از جمله تکامل دویدن در انسان، تأثیرات تغذیه بر تکامل بدن، و نقش فعالیت‌های بدنی در سلامت. او همچنین به بررسی چالش‌های پیش روی ما در دنیای مدرن می‌پردازد و راهکارهایی برای بهبود سلامت و پیشگیری از بیماری‌ها ارائه می‌دهد.موضوعات :
کتاب علمی

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *