no-img
پروژه دانلود

معرفی و دانلود کتاب تجلی معنوی، زیبایی بصری منصور مهرنگار


پروژه دانلود

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
معرفی و دانلود کتاب تجلی معنوی، زیبایی بصری منصور مهرنگار
pdf
جولای 3, 2024
حجم فایل: 8MB
منصور مهرنگار
۲۰,۰۰۰ تومان

معرفی و دانلود کتاب تجلی معنوی، زیبایی بصری منصور مهرنگار


دانلود کتاب تجلی معنوی، زیبایی بصری

دانلود رایگان پی دی اف کتاب تجلی معنوی، زیبایی بصری اثر جاودان نویسندگان معروف منصور مهرنگار می باشد که توانسته به یکی از پر فروش ترین و برجسته ترین آثار در سرتایر جهان تبدیل شود. پی دی اف کتاب تجلی معنوی، زیبایی بصری مهر به عنوان شییی اقتصادی آیینی، دو ساحت از ارزش های نمادین جامعه را در خویش متجلی می سازد، ارزش های اجتماعی اقتصادی مالکیت، به یاری ارزش های دینی آیینی بنیانی استوارتر می یابند. برای معرفی و کسب اطلاعات بیشتر درباره پی دی اف کتاب تجلی معنوی، زیبایی بصری رایگان با سایت پروژه دانلود همراه باشید.

درباره و خلاصه کتاب مهرنگاری منصور pdf

 أثار خلق شده در عرصه ی فرهنگ و هنر عامه، به آثار اتنوگرافیک شناخته می شوند، آثار خلق شده در عرصه ی فولکلور فرهنگی و هتری را می توان در عرصه ی همولوگرافیک، نیز مورد بررسی و مطالعه قرار داد که شامل آثار خلق شدهی تک نسخه ای است.
تاریخ این هنر با تمام فراز و نشیب هایش، هدفی جز اتصال و اتکال به نیروی الهی ندارد و صدق و تأییده که هدف و محتوای این هنر و خرده فرهنگ است، مودت، دوستی و وفای به عهد و پیمان را صحه می گذارد، هنر و صنعت مهر و مهرنگاری. پی دی اف کتاب تجلی معنوی، زیبایی بصری یکی از بهترین آثار در ژانر ادبیات می باشد که پیشنهاد ما به شما مطالعه این کتاب ارزشمند می باشد.

دانلود کتاب مهرنگاری منصور مهرنگار
____________________________

📕نام کتاب: تجلی معنوی، زیبایی بصری
____________________________

🖊️نویسنده: منصور مهرنگار
____________________________

📃تعداد صفحات: 450 صفحه
____________________________

🏷️موضوع کتاب: ادبیات
____________________________

بخشهایی از مهرنگاری منصور مهرنگار

در طول تاریخ انسان ها به مدد فرهی تخیل، تفکر و فومی آفرینش گری که از خداوند در آنان به ودیعه گذاشته شده و هم چنین به خدمت گرفتن مواد مختلف، صناعاتی را به وجود آورده اند که بازتاب تفکرات. باورها و اعتقادات دینی شان است، گونه ای از هنرهای رایج که به هنرهای عامه، شهرت یافته دل دادگی و عشق به خداوند و الهی اطهار را در قالب بستری گسترده از مواد و ابزار مختلف ارائه داده که یکی از مهم ترین آن ها، سنت مهرنگاری می باشد… “خرید کتاب تجلی معنوی، زیبایی بصری منصور مهرنگار”

بیوگرافی کوتاه از منصور مهرنگار

دکتر منصور مهرنگار دانش اموخته دکتری نمادشناسی از دانشگاه کرافورت هال هندوستان، هم اکنون مدیر گروه هنر دانشگاه ناصر خسرو است و دارای 42 مقاله علمی، پژوهشی، علمی، ترویجی و کنفرانس بین المللی می باشد، ایشان دارای 4 تالیف در زمینه های مختلف هنر بوده و 2 تالیف در دست چاپ می باشد. که در پست به معرفی کتاب تجلی معنوی، زیبایی بصری pdf download برای شما عزیزان پرداخته ایم.

آثار برجسته منصور مهرنگار:

  • کتاب تجلی معنوی، زیبایی بصری pdf download
  • کارکرد دگردیسی در هفتخان رستم و اسفندیار با رویکرد ترانشانه ای
  • کتاب شناخت و تبیین مؤلفه ها و وجوه ازآن خودسازی

چرا مهرنگاری منصور مهرنگار را باید خریداری کنید؟

پی دی اف کتاب تجلی معنوی، زیبایی بصری رایگان یکی از کتاب های محبوب در میان دوست داران طالعه و پیشرفت می باشد که آماده‌ ی ایجاد تغییرات اساسی در خود و در هم شکستن چارچوب ذهن خود می باشند است. کتاب تجلی معنوی، زیبایی بصری موفقیت زودهنگامی را به شما وعده می‌ دهد تا با مطالعه و تفکر درباره محتوای کتاب به تمامی خواسته های خود برسید.دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *