no-img
پروژه دانلود

معرفی و دانلود کتاب جزِ از کل استیو تولتز | پروژه دانلود


پروژه دانلود

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
معرفی و دانلود کتاب جزِ از کل استیو تولتز | پروژه دانلود
pdf
جولای 2, 2024
حجم فایل: 17MB
استیو تولتز
۲۰,۰۰۰ تومان

معرفی و دانلود کتاب جزِ از کل استیو تولتز | پروژه دانلود


دانلود کتاب جزِ از کل استیو تولتز

کتاب تکه هایی ازیک کل منسجم pdf خرید یکی از عالی ترین آثار ادبیات استرالیا است که در مدت زمان کم یکی از پرفروش ترین آثار نیویورک تایمز و آمازون شناخته شود. خرید کتاب جزء و کل هایزنبرگ با نام انگلیسی A fraction of the whole اثر «استیو تولتز» در سال 2008 منتشر شد. دانلود فایل پی دی اف کتاب جز از کل  داستانی از دو نسل از خانواده ی «دین» است که با کارهای عجیب وغریب و گاها جنایی و ترسناک در میان مردم کشور استرالیا شناخته میوشند. «مارتین دین»، «تری دین» و «جسپر دین» سه ضلع مثلث این کتاب محبوب و تأثیرگذار هستند که از زمان جنگ جهانی دوم تا اوایل قرن بیست و یکم در استرالیا، پاریس و تایلند زندگی می کنند. کتاب جز از کل بهترین ترجمه  یکی از بزرگ ترین و پرفروش ترین  رمان تاریخ استرالیا است که در سال 2008 نامزد جایزه ی من بوکر شد.برای اطلاعات بیشتر خرید کتاب جز از کل با تخفیف با سایت پروژه دانلود همراه باشید.

کتاب جز از کل بهترین ترجمه

کتاب تکه هایی ازیک کل منسجم pdf خرید: جاسپر دین ئیکی از مهم ترین شخص های این کتاب در تمام طول زندگی خود نتوانست تصمیم بگیرد که چه احساسی به پدر عجیب و غریب خود دارد؛ آیا از او نفرت داردیا دوستش دارد و یا میخواهد در زندگی اش نباشد. پدری که بیش از اندازه همه چیز را تجزیه و تحلیل می‌کند و نظری کاملا بدبینانه و سیاه نسبت به دنیا و آدم‌ها دارد و همواره سعی کرده افکار فلسفی و آزار دهنده‌اش را به فرزند خود انتقال دهد.

دانلود فایل پی دی اف کتاب جز از کل 

____________________________

📕نام کتاب:  کتاب جزِ از کل

____________________________

🖊️نویسنده: استیو تولتز

____________________________

📃تعداد صفحات: 656 صفحه
____________________________

🏷️موضوع کتاب: داستان و رمان خارجی

____________________________

خرید کتاب جزء و کل هایزنبرگ

آن روز یاد گرفتم مادربزرگم در دوران شومی که هیتلر توهم عظمتش را با پوشاندن جامه‌ی عمل به آن نابود کرد در لهستان به دنیا آمد. به گفته‌ی پدرم هیتلر رهبری بود قدرتمند با شم بازاریابی. وقتی پیشروی آلمان‌ها آغاز شد والدین مادربزرگم فرار کردند به ورشو و بعد از چند ماه سرگردانی در سرتاسر اروپای شرقی سر از چین درآوردند. مادربزرگم در طول جنگ همان جا بزرگ شد، در گتویی در شانگهای. همان‌طور که بزرگ می‌شد، زبان‌های لهستانی، ییدیش و چینی را یاد می‌گرفت و به امراض خیس فصل باران‌های موسمی مبتلا می‌شد و غذای جیره‌بندی و بمب امریکایی می‌خورد، ولی در نهایت زنده ماند.

فهرست مطالب کتاب جزِ از کل:

بن‌بست

اغما

بازی

بیوگرافی کوتاه از استیو تولتز

استیو تولتز نویسنده‌ی استرالیایی است که با نوشتن کتاب «جزء از کل» شناخته شد. این کتاب که اولین و مشهورترین اثر اوست، در همان سال انتشارش نامزد جایزه‌ی من بوکر شد. آثار دیگر استیو تولتز مانند «ریگ روان» و «هرچه بادا باد» هم افتخاراتی از آن خود کرده‌اند.

آثار برجسته استیو تولتز :

  • کتاب هرچه بادا باد
  • کتاب ریگ روان
  • کتاب جز از کل بهترین ترجمه

چرا  خرید کتاب جز از کل با تخفیف را باید خریداری کنید؟

اگر دوستدار  رمان‌های طولانی و فلسفی هستید و از شوخ طبعی و ادبیات طنز لذت می‌برید، کتاب جزء از کل حتما باید بخوانید.موضوعات :
کتاب رمان

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *