no-img
پروژه دانلود

معرفی و دانلود کتاب اساطیر خاورمیانه عباس مخبر | پروژه دانلود


پروژه دانلود

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
معرفی و دانلود کتاب اساطیر خاورمیانه عباس مخبر | پروژه دانلود
pdf
جولای 3, 2024
حجم فایل: 7MB
عباس مخبر
۲۰,۰۰۰ تومان

معرفی و دانلود کتاب اساطیر خاورمیانه عباس مخبر | پروژه دانلود


دانلود کتاب اساطیر خاورمیانه عباس مخبر

کتاب اساطیر خاورمیانه عباس مخبر نوشته‌ی اسطوره‌شناس و مترجم ایرانی، عباس مخبر، کتابی کامل و جامع است که برای کسانی که به این جهان پر رمز و راز علاقه دارند. اساطیر خاورمیانه pdf در بخش‌های مختلف از اولین ردپای موجودات اساطیری در خاورمیانه می‌گوید و تمام اساطیر این منطقه از جمله اسطوره‌های سومری‌ها، بابلی‌ها، کنعانی‌ها و… را شرح و تحلیل می‌کند.عباس مخبر که پیش از این‌ها کتاب‌های بسیاری درباره‌ی اسطوره‌های یونانی، رومی، آزتکی و مایایی، هندی و سلتی تألیف کرده است. اساطیر خاورمیانه ساموئل هنری هوک به انواع و اقسام خدایان و اساطیر خاورمیانه‌ای از بین‌النهرین تا مصر می‌پردازد. کتاب پنج بخش اصلی دارد و در هر بخش در چندین مقاله به موضوع پرداخته می‌شود.برای اطلاعات بیشتر خرید کتاب اساطیر خاورمیانه عباس مخبر با سایت پروژه دانلود همراه باشید.

اساطیر خاورمیانه ساموئل هنری هوک

بخش اول کتاب، در واقع مقدمه‌ای بر اساطیر بین‌النهرینی است. در این بخش تاریخ این تمدن کهن به صورت خلاصه روایت شده و از خط میخی و زبان سومری گفته شده است. بخش بعدی اساطیر سومری، الهگان و خدایان سومری بررسی می‌شود. علاوه بر این داستان آفرینش انسان در اساطیر سومری روایت می‌شود. همچنین از کهن‌ترین و رازآلودترین اسطوره‌ی سومری یعنی گیلگمش و انکیدو گفته شده است.

اساطیر خاورمیانه pdf

____________________________

📕نام کتاب:  کتاب اساطیر خاورمیانه

____________________________

🖊️نویسنده: عباس مخبر

____________________________

📃تعداد صفحات: 392 صفحه


____________________________

🏷️موضوع کتاب: اجتماعی

____________________________

دانلود کتاب اساطیر خاورمیانه

اساطیر خاورمیانه داستان شکل‌گیری تمدن بشر در فراز و نشیبی هزاران ساله است. داستان تولد و کودکی انسان و دردهای بلوغ و بزرگ شدن. داستان رنج‌ها، عشق‌ها و جنگ‌هایی که طی چند هزار سال گذشته این پهنه را درنوردیده و رد پای آن را در جای جای فرهنگ جهان امروز می‌توان دید.

بیوگرافی کوتاه از عباس مخبر

عباس مخبر (متولد 19 تیرماه 1332 در سیوند)، مترجم و اسطوره‌شناس ایرانی‌ست.عباس مخبر در سال 1332 در سیوند متولد گردید، تحصیلاتش را در دبستان منوچهری سیوند آغاز نمود و پس از اخذ دیپلم وارد دانشکده نفت شد.

چرا  خرید کتاب اساطیر خاورمیانه عباس مخبر را باید خریداری کنید؟

از نظر جغرافیایی، در این بخش، ما در مورد افسانه های منطقه ای صحبت می کنیم که بیشتر خاورمیانه باستانی از بین النهرین تا آناتولی را در بر می گیرد. از نظر قومیت، مردم ساکن در این منطقه دارای نژادها و زبان های مختلف هستند. مانند سومریان (نخستین گروه سیاسی و اجتماعی ساکن در این منطقه).دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *