no-img
پروژه دانلود

معرفی و دانلود کتاب دروغگویی روی مبل اروین یالوم | پروژه دانلود


پروژه دانلود

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
معرفی و دانلود کتاب دروغگویی روی مبل اروین یالوم | پروژه دانلود
pdf
جولای 1, 2024
حجم فایل: 2MB
اروین یالوم
۲۵,۰۰۰ تومان

معرفی و دانلود کتاب دروغگویی روی مبل اروین یالوم | پروژه دانلود


دانلود کتاب دروغگویی روی مبل اروین یالوم

دروغگویی روی مبل pdf اثر اروین یالوم درباره‌ی دکتر  روان‌درمانگری به نام ارنست است که تصمیم می‌گیرد کمی از چهارچوب‌های حرفه‌ای فراتر رود و صداقت و شفافیت خاص خودش را نشان دهد. در خرید کتاب دروغگویی روی مبل اینگونه نوشته شده او برای این کار تصمیم می‌گیرد با مراجعه کننده بعدی اش طبق صداقتی که خودش می‌خواهد رفتار کند، اما از بد ماجرا مراجعه بعدی یک بیمار واقعی نیست بلکه صرفاً زنی است که جدایی از  شوهرش را تقصیر ارنست می‌داند و خودش را در قالب بیمار جا می زند تا زندگی شغلی و خانوادگی ارنست را از بین ببرد.برای اطلاعات بیشتر پی دی اف کتاب دروغگویی روی مبل با سایت پروژه دانلود همراه باشید.

خلاصه کتاب دروغگویی روی مبل

کتاب دروغگویی روی مبل pdf با داستان روان‌ درمانی به نام دکتر تراتر شروع می‌شود که با یکی از بیماران خانم خود که ۴۰ سال از اون جوان‌تر است، روابطی خارج از محدود معمول پزشک و بیمار پیدا می‌کند. خلاصه کتاب دروغگویی روی مبل کمیته اخلاق متوجه مسئله می‌شود و پزشکی به نام ارنست لش را مسئول پیگیری قضیه می‌کند. اما چندی بعد، خود این پزشک با توطئه همسر یکی از بیماران خود روبرو می‌شود، زنی که می‌خواهد با اغوا کردن این پزشک، او را به دردسر بیندازد.

کتاب دروغگویی روی مبل pdf رایگان

____________________________

📕نام کتاب:  کتاب دروغگویی روی مبل

____________________________

🖊️نویسنده: اروین یالوم

____________________________

📃تعداد صفحات: 544 صفحه
____________________________

🏷️موضوع کتاب: روانشناسی

____________________________

خرید کتاب دروغگویی روی مبل

ارنست با چاپاستیک‌ها‌یش تیغ‌های ماهی کبابی ترش و شیرینش را جدا می‌کرد که پل به او گفت: «خوب! این تحلیلگر دو تا بیمار داره که اتفاقا با هم دوستای صمیمی هستن… گوش میدی؟» ارنست جلسه‌ی کتابخوانی‌ای در ساکرامنتو داشت و پل هم برای دیدن او با ماشین به آن جا رفته بود. آن‌ها دو طرف میزی در گوشه‌ی بیسترویی چینی نشسته بودند، رستورانی با اردک‌ها و مرغ‌های کاراملی کبابی. ارنست لباس فرم جلسات کتابخوانی‌اش را پوشیده بود: یک ژاکت ابریشمی آبی که از زیرش یقه‌اسکی‌ای نخی پوشیده بود. «معلومه که دارم گوش میدم. تو فکر می‌کنی من در آن واحد نمی‌تونم گوش بدم و بخورم؟ دو دوست صمیمی در جلسات روانکاویشون یک تحلیلگر داشتند…»

بیوگرافی کوتاه از اروین یالوم

اروین یالوم روان‌پزشک، روان‌درمانگر اگزیستانسیال (وجودی) و استاد بازنشسته‌ی روان‌پزشکی از دانشگاه استنفورد است. تا به امروز از این نویسنده‌ی آمریکایی کتاب‌های داستانی و غیرداستانی بسیاری با رویکرد روان‌درمانی منتشر شده است. از میان شناخته‌شده‌ترین آثار اروین یالوم در ایران می‌توان به «وقتی نیچه گریست» و «خیره به خورشید» اشاره کرد.

آثار برجسته اروین یالوم:

  • کتاب مسئله‌ی اسپینوزا

  • کتاب روان‌درمانی اگزیستانسیال

  • کتاب دروغگویی روی مبل pdf رایگان

چرا پی دی اف کتاب دروغگویی روی مبل را باید خریداری کنید؟

این رمان نیز مانند دیگر اثار یالوم حال و هوای فلسفی و روانشناسی دارد، پس اگر به این دو رشته علاقه‌ داریبد می‌توانید این کتاب را مطالعه کنید. افزون بر این، یکی از اصلی‌ترین مخاطبان این کتاب  روانشناسان هستند و می‌توانند درس‌های بزرگ و ارزشمندی از این کتاب بگیرند.دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *