no-img
پروژه دانلود

معرفی و دانلود کتاب قلب جنگجوی خورشید سو لین تن PDF


پروژه دانلود

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
معرفی و دانلود کتاب قلب جنگجوی خورشید سو لین تن
امتیاز 1.00 ( 1 رای )
pdf
ژوئن 20, 2024
حجم فایل: 132MB
سو لین تن
۲۵,۰۰۰ تومان

معرفی و دانلود کتاب قلب جنگجوی خورشید سو لین تن


دانلود کتاب قلب جنگجوی خورشید

سایت پروژه دانلود پی دی اف کتاب قلب جنگجوی خورشید 353 صفحه PDF را برای شما علاقه مندان آماده کرده است.دانلود رایگان پی دی اف کتاب قلب جنگجوی خورشید، به گونه ادامه و در واقع دنباله حکایت شبیه به خودش که محبوبیت و جایگاه ویژه ای میان اهل کتاب دارد یعنی کتاب دختر مهتاب میباشد. که اینبار سطح بازگویی از حماسه های بزرگ چینی ها و حکایت های معروفشان را بالاتر برده و با داشتن داستان ویژه و جنگجویانه شینگ‌ ین همان شخصیت برتر داستان حکایت مجذوب کننده ای را رقم زده است. با سایت پروژه دانلود همراه باشید.

درباره و خلاصه پی دی اف کتاب قلب جنگجوی خورشید

شینگ ین بعد از استرس های فراوان و سختی های که برای آزاد کردن مادر خود انجام داد، حال میتوانست به زندگی عادی خود بازگردد و از وضعیت مطلوب زندگی اش احساس رضایت داشته باشد. اما تمامی این احساسات خوب و رضایت بخش او با فهمیدن سر و جادویی راز آلود در ماه و دگرگونی های عجیب غریب در آسمان ها به علت حرص و طمع امپراتور برای افزودن به قدرت خود، دوباره در مسیر دگرگونی و اضطراب قرار میگیرد. در پی دی اف کتاب قلب جنگجوی خورشید شینگ‌ ین باید با خودش کنار بیاید وحقیقت های زندگی اش را بپذیرد  و زندگی خود و خانواده اش را از این خطر هر چه سریع تر دور کند قبل از اینکه دشمنان بر او چیره شوند و عزیز ترین و دوست داشتنی ترین موارد زندگی اش را از او بگیرند.

دانلود رایگان کتاب قلب جنگجوی خورشید
____________________________

📕نام کتاب: کتاب قلب جنگجوی خورشید
____________________________

🖊️نویسنده: سو لین تن

___________________________

📃تعداد صفحات: 535 صفحه
____________________________

🏷️موضوع کتاب: داستان و رمان خارجی
____________________________

بخشهایی از خرید قلب جنگجوی خورشید

جملات زیبای کتاب قلب جنگجوی خورشید:
 مادرم فوری چای را برداشت، ولی چون دست هایش می لرزیدند، مایع کهربایی رنگ روی میز پاشید. نوری را آهسته از او گرفتم و گفتم: مادر، قوری رو بده به من. و در فنجان هایمان چای ریختم به خاطر کار در ارتش یاد گرفته بودم که حتی در زمان ضعف هم تظاهر به قوی بودن کنم و دست زخم خورده ام را ثابت نگه دارم. ضربه ای به در اتاق خورد و شوشیانو درهای کشویی را از دو طرف باز کرد. از دیدنش جا خوردم هر چند ونژی عادت داشت در زمان هایی که هیچ انتظارش را نداشتم ظاهر شود پرسیدم تو اینجا چی کار میکنی؟ “خرید کتاب دیگر انسان نیست”

بیوگرافی کوتاه از نویسنده سو لین تن

 نویسنده سو لین تن که در مالزیای متولد شده، و همیشه با سخنان حکم و حیرت انکیزش چه در سخنرانی ها و چه در روایت هایش همگان را حیرت زده کرده است.او پیش از اینکه در هنک گنگ زندگی کند با خانواده اش در کشور های لندن و فرانسه به تحصیل پرداخت. او قبلا بیان کرده که تشویق کننده اصلی و منبع الهام او پدرش و هدایای پدرش بوده ایست.

آثار برجسته سو لین تن

  • دختر مهتاب
  • قلب جنگجوی خورشید 

چرا پی دی اف کتاب قلب جنگجوی خورشید رایگان را باید خریداری کنید؟

حال سوال این است، چرا پی دی اف کتاب قلب جنگجوی خورشید رایگان را باید خریداری کنید؟ این کتاب پس از انتشار با استقبال گسترده‌ ای در سطح جهانی مواجه شد و از سری داستان های حماسی ای میباشد که میتواند هر کسی را مجذوب خود کند.

کتاب قلب جنگجوی خورشید” به عنوان یکی از آثار برجسته ادبیات جهان شناخته می‌ شود.موضوعات :
کتاب رمان

تصاویر پیش نمایش


معرفی و دانلود کتاب قلب جنگجوی خورشید سو لین تن-1
معرفی و دانلود کتاب قلب جنگجوی خورشید سو لین تن-1
معرفی و دانلود کتاب قلب جنگجوی خورشید سو لین تن-1
معرفی و دانلود کتاب قلب جنگجوی خورشید سو لین تن-1
معرفی و دانلود کتاب قلب جنگجوی خورشید سو لین تن-1

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *