no-img
پروژه دانلود

معرفی و دانلود کتاب پویایی استراتژی کسب و کار مارتین ریوس ، فرانسوا کاندلون


پروژه دانلود

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
معرفی و دانلود کتاب پویایی استراتژی کسب و کار مارتین ریوس ، فرانسوا کاندلون
pdf
جولای 3, 2024
حجم فایل: 8MB
مارتین ریوس ، فرانسوا کاندلون
۲۰,۰۰۰ تومان

معرفی و دانلود کتاب پویایی استراتژی کسب و کار مارتین ریوس ، فرانسوا کاندلون


دانلود کتاب پویایی استراتژی کسب و کار

دانلود رایگان پی دی اف کتاب پویایی استراتژی کسب و کار اثر جاودان نویسندگان معروف مارتین ریوس و فرانسوا کاندلون می باشد که توانسته به یکی از پر فروش ترین و برجسته ترین آثار در سرتایر جهان تبدیل شود. پی دی اف کتاب پویایی استراتژی کسب و کار کتاب پویایی استراتژی کسب و کار مارتین ریوس و فرانسوا کاندلون که فراتر از یک مقدمه است، از شبیه‌سازهای بسیار کوچک و خرده جهان‌ها برای ایجاد یک محیط یادگیری جذاب و موثر استفاده کرده است تا خوانندگان، صرف‌نظر از سوابق تحصیلی‌شان، بتوانند درک خود از سیستم‌های پویای پیچیده را گسترش دهند. برای معرفی و کسب اطلاعات بیشتر درباره پی دی اف کتاب آیین آینه رایگان با سایت پروژه دانلود همراه باشید.

درباره و خلاصه pdf پویایی شناسی کسب و کار

مارتین ریوس ، فرانسوا کاندلون استاد رشته مدیریت، دانشکده مدیریت اسلون MIT این کتاب، با مثال‌ها و شبیه‌سازهای واضح خود کمک می‌کند مدل‌ سازی، پویایی‌های سیستم و شبیه‌سازی در مسیر اصلی آموزش مدیریت گنجانده شوند، جایی که اکنون به آن تعلق دارند. پی دی اف کتاب پویایی استراتژی کسب و کار یکی از بهترین آثار در ژانر کارآفرینی می باشد که پیشنهاد ما به شما مطالعه این کتاب ارزشمند می باشد.

دانلود کتاب پویایی استراتژی کسب و کار
____________________________

📕نام کتاب: پویایی استراتژی کسب و کار
____________________________

🖊️نویسنده: مارتین ریوس ، فرانسوا کاندلون
____________________________

📃تعداد صفحات: 506 صفحه
____________________________

🏷️موضوع کتاب: کارآفرینی
____________________________

بخشهایی از خلاصه کتاب انواع استراتژی های کسب و کار

با به تصویر کشیدن نمونه هایی از زندگی روزمره، کسب و کار سیاست، ماهرانه اثبات می کند که چگونه تفکر سیستمی با کمک پویایی های سیستم می توانند درک ما از جهان پیرامون مان را ارتقا دهند، هر فردی که به درک جهان و تصمیم گیری های بهترعلاقه مند است… “خرید کتاب پویایی استراتژی کسب و کار مارتین ریوس ، فرانسوا کاندلون”

بیوگرافی کوتاه از مارتین ریوس

مارتین ریوس استاد عملیات و علوم مدیریت در دانشکده بازرگانی لندن است که در آن جا به تدریس پویایی های سیستم، ساختار دهی مساله و استراتژی در دوره های MBA دکتری و آموزش اجرایی می پردازد، او استاد تمام رشته مدیریت اجرایی دانشکده است و با هم کاری دانشکده بازرگانی کلمبیا در نیویورک رشته مدیریت اجرایی جهانی را طراحی کرده است که در پست به معرفی کتاب پویایی استراتژی کسب و کار pdf download برای شما عزیزان پرداخته ایم.

آثار برجسته مارتین ریوس:

  • کتاب پویایی استراتژی کسب و کار pdf download
  • اطلس آندوسکوپی اسب
  • کتاب استراتژی رسیدن به استراتژی

چرا انواع استراتژی های کسب و کار را باید خریداری کنید؟

پی دی اف کتاب پویایی استراتژی کسب و کار رایگان یکی از کتاب های محبوب در میان دوست داران طالعه و پیشرفت می باشد که آماده‌ ی ایجاد تغییرات اساسی در خود و در هم شکستن چارچوب ذهن خود می باشند است. کتاب پویایی استراتژی کسب و کار موفقیت زودهنگامی را به شما وعده می‌ دهد تا با مطالعه و تفکر درباره محتوای کتاب به تمامی خواسته های خود برسید.موضوعات :
کتاب کارافرینی

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *