no-img
پروژه دانلود

معرفی و دانلود کتاب هنر خوب زیستن رولف دوبلی | پروژه دانلود


پروژه دانلود

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
معرفی و دانلود کتاب هنر خوب زیستن رولف دوبلی | پروژه دانلود
pdf
جولای 1, 2024
حجم فایل: 5MB
۲۰,۰۰۰ تومان

معرفی و دانلود کتاب هنر خوب زیستن رولف دوبلی | پروژه دانلود


دانلود کتاب هنر خوب زیستن رولف دوبلی

دانلود کتاب هنر خوب زیستن: 52 میانبر برای آرامش، ثروت و موفقیت اثر رولف دوبلی، نویسنده کتاب مشهور «هنر شفاف اندیشیدن pdf» است. این کتاب شگفت‌انگیز فکر شما را دگرگون خواهد کرد.کتاب هنر خوب زیستن رولف دوبلی (The Art -Of The Good Life)، مجموعه‌ای از ابزارهای کاربردی برای یک زندگی کردن خوب است. پنجاه و دو ترفند برای رسیدن به شادکامی، از دوری گزیدن بدون احساس گناه از فناوری‌های روز گرفته تا پرداخت سرخوشانه جریمه‌های پارک ممنوع که هدف‌شان راهنمایی شما  است. این نکته‌ها شاید نتوانند تضمین کننده یک زندگی خوب باشند، اما دست‌کم شانس بیشتری برای رسیدن به آن را در اختیارتان می‌گذارند چیزی که همۀ ما خواهانش هستیم.برای اطلاعات بیشتر هنر خوب زیستن pdf download با سایت پروژه دانلود همراه باشید.

هنر خوب زیستن pdf download

دانلود کتاب هنر خوب زیستن: از روزگاران قدیم، انسان‌ها همواره از خودشان پرسیده‌اند معنی داشتن یک زندگی خوب چیست چطور باید زندگی کنیم اجزای تشکیل‌ دهندۀ یک زندگی خوب چه هستند نقش تقدیر در این میان چیست نقش پول چطور  یا این‌ که مقصود از آن رسیدن به هدف‌های مشخصی در زندگی است؟ آیا بهتر است که فعالانه در جست‌وجوی شادی باشیم، یا این‌که صرفاً از غم و ناراحتی دوری کنیم؟

هنر شفاف اندیشیدن pdf

____________________________

📕نام کتاب:  کتاب هنر خوب زیستن

____________________________

🖊️نویسنده: رولف دوبلی

____________________________

📃تعداد صفحات: 305 صفحه
____________________________

🏷️موضوع کتاب: روانشناسی

____________________________

جملات کتاب هنر خوب زیستن

هر هفته، پانزده دقیقه از وقت خود را صرف تمرکز بر روی خطرات فاجعه‌بار احتمالی کنید که ممکن است در زندگی‌تان پیش بیاید. سپس همه‌چیز را فراموش کنید و در بقیۀ هفته، خوش‌حال باشید و به چیزی فکر نکنید. به آن کاری که در آن پانزده دقیقه انجام می‌دهید، در اصطلاح پیش‌مرگ می‌گویند. برای مثال تصور کنید که ازدواجتان به وضعیت بحرانی رسیده، ورشکسته شده‌اید و حتی یک سکتۀ قلبی هم کرده‌اید. حال باید برگردید به تحلیل فرآیندی بپردازید که باعث بروز چنین فجایع (خیالی) شده‌است. باید دقیقاً عاملان اصلی را پیدا کنید. در گام نهایی باید این مشکلات را شناسایی کنید. به این ترتیب بدترین حالت فجایع دیگر هیچ‌وقت در زندگی شما رخ نمی‌دهند.

فهرست مطالب کتاب هنر خوب زیستن:

  • حسابداری ذهنی
  •  هنر ظریف تصحیح
  • میثاق

بیوگرافی کوتاه از رولف دوبلی

رولف دوبلی نویسنده و کارآفرین مشهور سوئیسی است که پس از انتشار کتاب «هنر شفاف اندیشیدن» به شهرت رسید. خلاقیت و نوآوری و شک در مفروضات شناختی و ذهنی مضمون اکثر کتاب‌های او را تشکیل می‌دهد. رولف دوبلی نویسنده‌ای در زمینه‌ی خودیاری، ثروت و موفقیت است و کتاب‌های او با استقبال زیادی مواجه شده است.

آثار برجسته رولف دوبلی:

  • کتاب پیگیر اخبار نباشید

  • کتاب هنر شفاف اندیشیدن

  • دانلود رایگان کتاب قانون تجارت pdf

چرا کتاب هنر خوب زیستن رولف دوبلی را باید خریداری کنید؟

هدف رولف دوبلی در کتاب هنر خوب زندگی کردن پاسخ به این پرسش است که چگونه می‌توان به یک زندگی خوب دست یافت و به روشی صحیح زیست. دوبلی در این کتاب پاسخ‌های عملی و کاربردی را با کمک علوم فلسفه، روان‌شناسی و اقتصاد به خواننده معرفی می‌کند.دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *