no-img
پروژه دانلود

معرفی و دانلود کتاب زن سی ساله انوره دوبالزاک PDF


پروژه دانلود

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
معرفی و دانلود کتاب زن سی ساله انوره دوبالزاک
pdf
ژوئن 21, 2024
حجم فایل: 4MB
انوره دوبالزاک
۲۰,۰۰۰ تومان

معرفی و دانلود کتاب زن سی ساله انوره دوبالزاک


دانلود کتاب زن سی ساله

سایت پروژه دانلود پی دی اف کتاب زن سی ساله 327 صفحه PDF را برای شما علاقه مندان آماده کرده است.دانلود رایگان پی دی اف کتاب زن سی ساله داستان زندگی زنی به نام ژولی را بازگو می‌کند و ازدواج با عشق و علاقه اش که به شکست ختم میشود میگوید. محتوای داستانی این کتاب محتوایی غمگین در زمان گذشته است. و نویسنده سعی کرده در این رمانش از مشکلات سیاسی و فرهنگی آن زمان پرده بردارد. خیانت، از دست دادن پدر، و تربیت و آموزش فرزند با مشکلات فراوان و مهمترین چیز یعنی شناخت انوره از مشکلات زنان و بازگو کردنشان در قالب اداستان  از عوامل برجسته این رمان است. دختری جوان که برعکس میل پدرش با یک شخص نظامی ازدواج می‌کند و همین امر موجب دگرگونی زندگی او میشود. با سایت پروژه دانلود همراه باشید.

درباره و خلاصه پی دی اف کتاب زن سی ساله

زنی سی ساله برای مردی جوان نیروی جاذبه انکار ناپذیری دارد. درباره و خلاصه پی دی اف کتاب زن سی ساله در حالیست که یک دختر جوان توهم های ذهنی و خیالات و خامی های بسیاری دارد اما یک زن بزرگی و ارزش های از خودگذشتگی هایش را می شناسد. زن با تجربه قطعا زنی دانا تر نیز هست و ارزش کارهایش را درک میکند ،در صورتی که دخترک جوان ارزش خود را در مقایسه با چیزی که هست نمیفهمد و درکی از این موضوع ندارد. دختر طعم پیروزی را به کام شما نشان میدهد در صورتی که که زن شما را به جنگی مداوم دعوت می کند.

دانلود رایگان کتاب زن سی ساله
____________________________

📕نام کتاب: کتاب زن سی ساله
____________________________

🖊️نویسنده: انوره دوبالزاک
____________________________

📃تعداد صفحات: 327 صفحه
____________________________

🏷️موضوع کتاب: رمان خارجی
____________________________

بخشهایی از خرید کتاب زن سی ساله

جملات زیبای کتاب زن سی ساله:
اگر بر حسب تصادف، هنرمندی یا فردی خیال‌ پرداز در این جاده‌ هایی که چرخ‌ های کالسکه‌ ها شیار هایی عمیق در آنها برجا گذاشته‌ اند و در زمین سفت و سختی که از مرز این سرزمین پاسداری می‌کند، راه گُم کند، از خود میپرسد که کدام ذهن بی‌ عقل و هوس‌ بازی، فرمان بنای چنین قصر شاعرانه‌ ای را در این گندم‌ زار بی‌ گل و درخت، در این صحرای گچ و رس و سنگ آهک و شن داده است؛ جایی که شادی میمیرد و قطعا اندوه می‌ آفریند، جایی که روح از تنهایی و خاموشی، از چشم‌ انداز یکنواخت و نازیبایی‌ ها، همیشه خسته و افسرده است، اما، برای رنج‌ هایی که جویای تسلا و تسکین نیستند بهترین جاست.“خرید کتاب چشم دل بگشا”

بیوگرافی کوتاه از نویسنده انوره دوبالزاک

آنوره دو بالزاک 1850-1799، نویسنده و همینطور نمایشنامه نویس اهل کشور فرانسه است. او یکی از بنیان گذاران ریالیسم  ادبیات مدرن در اروپا است به علت روایت های بی پرده ای که از وقایع جامعه فرانسه بازگو کرده. در داستان های بالزاک معمولا همبستگی میان اشیا بیس جان و جان دار مشهود است و بسیاری ار شخصیت های داستان هایش دارای پیچیدگی و چند بعدی بودن خاصی است. به عنوان مثال او از پاریس، ویژگی‌های انسانی می‌یابد. 

آثار برجسته انوره دوبالزاک

  • پیر دختر 
  • باباگوریو 
  • زن سی ساله 
  • اوژنی گرانده 
  • رازهای پرنسس دو کادی

چرا پی دی اف کتاب زن سی ساله رایگان را باید خریداری کنید؟

حال سوال این است، چرا پی دی اف کتاب زن سی ساله را باید خریداری کنید؟ این کتاب پس از انتشار با استقبال گسترده‌ ای در سراسر جهان مواجه شد. کتاب زن سی ساله” به عنوان یکی از آثار برجسته ادبیات جهان شناخته می‌ شود.

و از آنجایی که بالزاک طرفداران بیشماری دارد این کتاب را به تمام علاقه‌ مندان به آثار بالزاک پیشنهاد میکنیم.موضوعات :
کتاب رمان

تصاویر پیش نمایش


معرفی و دانلود کتاب زن سی ساله انوره دوبالزاک-1
معرفی و دانلود کتاب زن سی ساله انوره دوبالزاک-1
معرفی و دانلود کتاب زن سی ساله انوره دوبالزاک-1
معرفی و دانلود کتاب زن سی ساله انوره دوبالزاک-1
معرفی و دانلود کتاب زن سی ساله انوره دوبالزاک-1

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *