no-img
پروژه دانلود

دانلود کتاب لقمه واژگان زبان کنکور Words 1200 پی دی اف 329 صفحه PDF


پروژه دانلود

جشنواره دانشجویی پروژه دانلود

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
دانلود کتاب لقمه واژگان زبان کنکور Words 1200 پی دی اف 329 صفحه PDF
امتیاز 3.00 ( 1 رای )
pdf
ژوئن 16, 2020
حجم فایل: 275MB
نویسنده: پروژه دانلود
۷,۰۰۰ تومان
۷,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود کتاب لقمه واژگان زبان کنکور Words 1200 پی دی اف 329 صفحه PDF


کتاب لقمه واژگان زبان کنکور Words 1200

سایت پروژه دانلود کتاب لقمه واژگان زبان کنکور Words 1200 پی دی اف 329 صفحه PDF را برای شما دانشجویان آماده کرده است. سری کتاب‌های لقمه را می‌توان با نام کتاب‌های فسقلی نیز شناخت که مولفان انتشارات مهر و ماه آن‌ها را تالیف کرده‌اند. دلیل نامگذاری این سری کتاب به عنوان لقمه را می‌توان بسیار جمع و جور بودن ‌اش دانست که برای به یاد سپردن مطالب حفظی بسیار کارآمد می‌باشد و می‌تواند همیشه و همه جا همراه و همیارتان باشد. با کتاب واژگان زبان کنکور 1200 Words لقمه مهر و ماه می‌توانید در مسیر راه، تاکسی، اتوبوس و… از اتلاف زمان جلوگیری به عمل بی آورید. در ضمن طراحی فیزیکی این کتاب به گونه‌ای است که می‌توانید در مکان‌های شلوغ و یا هر مکان دیگری از آن براحتی و بدون آنکه حجم کتاب کلافه‌تان کند استفاده کنید. در مجموع ، لقمه مهر و ماه بر روی زمان‌های بیهوده متمرکز شده و می‌خواهد که از آن بهره کافی را ببرد. با سایت پروژه دانلود همراه باشید.

فرق کتاب 1200Words با کتاب 1201Words :

1200Words (واژگان زبان کنکور) شامل لغاتی هست که در کتاب درسی زبان انگلیسی 3 و پیش دانشگاهی ذکر شده که برای تمامی لغت مثال و تلفظ داریم بعضی از لغات به صورت تصویری هستند و اهمیت لغات ها در کنکور به صورت دقیق بررسی شده است.

1201Words (واژگان تکمیلی زبان کنکور) واژگانی را پوشش می دهد که در کتاب درسی ذکر نشده اما در کنکور کاربرد دارند و حتی سالی چند تست از آن در کنکور می آید.موضوعات :
کنکوری ها
ads

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *